نسل جدید تکنولوژی HDCVI

نسل جدید تکنولوژی HDCVI

HDCVI-New-asiashabakeh-ir

شرکت داهوا در نمایشگاه   CPSE Shenzhen امسال (۲۰۱۵) نسل جدید و قابلیت های به روز شده تکنولوژی HD-CVI را با موفقیت به نمایش گذاشت. این راهکار HDCVI با برنامه ای مدون و با پتانسیلی قوی در بازار آینده رسوخ خواهد کرد. در این مقاله به ۳ فاکتور قابل توجه افزوده شده به این تکنولوژی میپردازیم.

۱٫ افزایش مسافت برای ارسال تصویر با رزولوشن ۱۰۸۰P تا ۸۰۰  متر در بستر آنالوگ

در میان انواع تکنولوژی های نو و نسبتا” قدیمی انتقال تصویر HD روی کابل کواکسیال ، شرکت داهوا همیشه مزیت مطلق را در مورد مسافت و  فاصله ی انتقال را داشته و دارد. در نمایشگاه CPSE 2015 شرکت داهوا انتقال تصویر با کیفیت ۱۰۸۰P را تا مسافت ۸۰۰ متری نمایش داد که فراتر از هر تکنولوژی ارائه شده دیگری است.

Untitled

۲٫دوربین Starlight HDCVI

سری دوربین های ۳۲۳۱ Starlight HDCVI با بهره گیری از بهترین سنسور ۲ مگاپیکسلی ارائه شده از شرکت به نام SONY جهت تکمیل سبد محصولات حرفه ای تر HD-CVI شرکت داهوا به بازار معرفی شد. همانطور که از نام آن پیداست این دوربین ها مجهز به سنسور و پردازشگری هستند که عملکردی فوق العاده ای در محیط های کم نور – وجود تنها  ۰٫۰۱Lux نور -در محیط را ارائه می دهند .

شایان ذکر است بازار هدف دوربین های  Starlight هم اکنون در پروژه هایی با حساسیت بالاتر در تامین تصویر قابل قبول با کاربردهای امنیتی – نظارتی به ویژه در ساعات تاریکی می باشد .ضمنا” مواردی همچون صدا، آلارم ، سه خروجی، تغذیه مضاعف و heater نیز در طراحی این دوربین ها در نظر گرفته شده است.

سری دوربین های Starlight HDCVI در سال ۲۰۱۶ به تولید انبوه خواهند رسید.

۳٫ دوربین های HD-CVI با رزولوشن ۴MP

رزولوشن های بالاتری  مانند ۴MP و ۴K  با تکنولوژی HD-CVI در آینده ی نزدیک در بستر آنالوگ در دسترس خواهد بود. نمونه آزمایشی دوربین ۴M HDCVI در نمایشگاه CPSE به نمایش گذاشته شد که یک بخش از استاندارد ویدیو داینامیک ۴M از چیپ HDCVI TX به چیپ RX  با کابل کواکسیال ۳۰۰  متری منتقل شده است.

چیپ ست  ۴M/4K HDCVI  قبل از سال نو چین در دسترس می باشد. در نیمه اول سال ۲۰۱۶ دوربین های ۴M HDCVI و HCVR ها به طور رسمی در دسترس خواهند


مطلب مرتبط : معرفی تکنولوژی نظارت تصویری HD-CVI


دیجیاتک | فروش آنلاین کالای الکترونیک و دیجیتال

آسیاشاپ | فروشگاه اینترنتی آسیاشبکه

دیدگاهتان را بنویسید