کاربرد نانو استیشن در دوربین مدار بسته

کاربرد نانو استیشن در دوربین مدار بسته

 اطلاعاتی در رابطه با آنتن نانواستیشن در دوربین مدار بسته

در واقع نانواستیشن یک دستگاه فرستنده دیجیتال با برد پایین است که کار انتقال تصاویر و اطلاعات بین شبکه ای را انجام می دهد. این دستگاه ها به دلیل قیمت نسبتاً مناسبی که دارند و همچنین سهولت استفاده و نصب، مورد استقبال بسیاری از خریداران و مصرف کنندگان سیستم های دوربین مدار بسته قرار گرفته اند.

چگونگی فعالیت نانواستیشن:

عملیات دریافت اطلاعات در بستر شبکه دیجیتال از خروجی های شبکه صورت گرفته و تبدیل آن ها به امواج دیجیتالی و سپس ارسال این امواج توسط نانواستیشن ها صورت می گیرد.

نانواستیشن در دوربین مدار بسته
به عبارت دیگر یک نانواستیشن در دوربین مدار بسته به عنوان وایرلسی در میان محیط هایی با فاصله کم نقش آفرینی می کند. و ارتباط را برقرار می کند. یکی از مهمترین مزیت های استفاده از آنتن نانواستیشن در دوربین مدار بسته ثبات در انتقال تصاویر و اطلاعات می باشد.

کاربرد نانواستیشن در دوربین مداربسته :

از آنجایی که ماهیت کار نانواستیشن ها، انتقال داده های دیجیتالی است، بنابراین کاربرد آنها بیشتر در سیستم های دوربین مداربسته دیجیتال صورت می گیرد. اما با اینحال اگر تمایل به کاربرد نانواستیشن در بستر آنالوگ داشته باشیم بایستی قبل از اتصال دوربین مدار بسته به دستگاه نانواستیشن، ابتدا آن را به سرور متصل کنیم.

برای اتصال نانواستیشن به دوربین مداربسته به طریقه زیر باید عمل کنیم:

۱٫    اتصال دوربین مداربسته با کابل شبکه به نانواستیشن.
۲٫    قراردادن دوربین مداربسته در حالت فرستنده و تنظیم رنج آی پی دوربین مدار بسته مطابق با آنتن نانو استیشن.
۳٫    قرار دادن نانواستیشن در حالت گیرنده.
۴٫    اتصال نانواستیشن به سرور یا کامپیوتر از طریق کابل شبکه.
برای انتقال تصاویر و اطلاعات در دوربین مداربسته آنالوگ از طریق نانواستیشن بایستی از خروجی LAN دستگاه ضبط DVR کمک بگیریم.و پس از اتصال آن به آنتن نانو استیشن عمل انتقال تصاویر و اطلاعات را انجام دهیم.


دیجیاتک | فروش آنلاین کالای الکترونیک و دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید