Uniview ارائه دهنده راهکارهای نظارت تصویری برای اجلاس G20

G20-Forum-info-uniview-asiashabakeh

G20، گروهی متشکل از روسای دولت ها، وزرای اقتصاد و مسولان بانک‌های مرکزی بیست اقتصاد مطرح دنیاست. گروه ۲۰ متشکل از قدرتمندترین کشورهای جهان مانند:‌ ایالات متحده آمریکا، انگلستان، فرانسه،‌ آلمان، ژاپن، ایتالیا، چین، کانادا، روسیه،‌ استرالیا و … است که در مجموع ۸۵ درصد اقتصاد جهان را در اختیار دارند.
نشست سالیانه این گروه در سال ۲۰۱۶ به میزبانی چین و در شهر هانگزو (واقع در استان چجیانگ) در تاریخ های ۴ و ۵ سپتامبر برگزار شد. در این زمان شهر هانگزو تحت شدیدترین تدابیر امنیتی بود که Uniview ارائه راهکارهای نظارت تصویری برای این گردهمایی مهم جهانی را به عهده داشت.

بیشترین تعداد اتصال دوربین ها
اداره امنیت عمومی استان چجیانگ برای مدیریت یکپارچه دوربین ها و دستگاه های امنیتی خود از نرم افزار مدیریت تصاویر مرکزی (VMS) شرکت Uniview استفاده می کند. این اداره با استفاده از این نرم افزار، دستگاه ها و دوربین هایی با ۱۰ برند مختلف و از ۱۱ شهر مختلف در کل استان را مدیریت میکند. تعداد این دستگاه ها حدودا ٣٠٠،٠٠٠ عدد می باشد.

نقشه واقعیت مجازی (VR) اختصاصی Uniview
Uniview اولین شرکتی است که موفق شده از محدودیت های بصری نقشه های دو بعدی GIS عبور کند. با استفاده خلاقانه از نقشه های سه بعدی، موقعیت قرارگیری دستگاه ها بسیار دقیق تر شده اند. همچنین جا به جایی دستگاه های نقلیه بر روی نقشه های سه بعدی با استفاده از دوربین ها قابل مشاهده است.
۶۶٠،٠٠٠ تعداد بررسی امنیتی انجام شده
در اتوبان ها و جاده های برون شهری منتهی به شهر هانگزو، با استفاده از دوربین های پیشرفته تشخیص چهره و تشخیص وسیله نقلیه Uniview، بیشتر از ۶٠٠،٠٠٠ نفر در فاصله یک ماه قبل از نشست G20 بررسی امنیتی شده اند. با استفاده از این کار، بیش از ۲۰ مجرم و جنایتکار که از زندان فرار کرده بودند، شناسایی و دستگیر شدند. به این ترتیب، شرکت Uniview موفق شده ابزاری فراهم نمایند تا پلیس بتواند روزانه حدود ٣٠،٠٠٠ نفر را بررسی امنیتی نماید.
دوربین های هوشمند Uniview در ورودی ایستگاههای مترو استفاده شده است. این دوربین های هوشمند مجهز به تکنولوژی تشخیص چهره پیشرفته بوده اند و به پلیس برای تشخیص افراد خطرناکی که در لیست سیاه حضور داشته اند کمک کرده اند.

۴۷ نقطه، ۲ کیلومتر فاصله نظارت ویدئویی
نزدیک به ۱۰۰۰ دوربین Uniview در ۴۷ نقطه مختلف در استان چجیانگ نصب شده است که یک شبکه نظارت تصویری را دور تا دور شهر هانگزو تشکیل داده است.
دوربین های دام PTZ سری Starlight شرکت Uniview که قابلیت زوم ۴۴X دارند، میتوانند تا فاصله ۲ کیلومتری را پوشش دهند. به همین دلیل این دوربین ها برای قرار گیری در نقطه های بررسی اتوبان ها و جاده ها، و دیگر مسیر های طولانی بسیار مناسب می باشند. این دوربین های از قابلیت های هوشمند مانند تشخیص نفوذ، تشخیص صدا، تشخیص چهره، تشخیص تجمع افراد و … پشتیبانی میکنند.
از زمان بازی های المپیک سال ۲۰۰۸، نمایشگاه شانگهای سال ۲۰۱۰، بازی های آسیایی گوانژو، اجلاس Summit در سال ۲۰۱۴، نشست Ba’ao، کنفرانس جهانی اینترنت، دیزنی لند شانگهای، اجلاس G20 و … Uniview در تلاش بوده علاوه بر تامین سیستم های نظارت تصویری این مراسم ها، محصولات خود را در زمینه تکنولوژی و هوشمند سازی افزایش دهد.


مطلب مرتبط: ۵۰ هزار دوربین مدار بسته Uniview امنیت نشست G20 را برعهده گرفتند

یک دیدگاه در “Uniview ارائه دهنده راهکارهای نظارت تصویری برای اجلاس G20

دیدگاهتان را بنویسید