بریکام از دوربین ۶ مگاپیکسل فیش آی ۳۶۰ درجه رونمایی کرد

بریکام از دوربین ۶ مگاپیکسل فیش آی ۳۶۰ درجه رونمایی کرد

کمپانی تایوانی Brickcom از دوربین تحت‌شبکه دید در شب پانوراما بانام MD-H600Np-360 DN مجهز به سنسور ۶ مگاپیکسل CMOS رونمایی کرد.

بریکام MD-H600Np-360DN در رده مینی‌دام‌های مقاوم قرار دارد و با استاندارد ایمنی IK10 عرضه شده است.

بریکام در این دوربین از سنسور BSI و فناوری حذف نویز ۳ بعدی استفاده کرده است.

LEDهای تعبیه شده در اطراف لنز نیز امکان تصویربرداری در تاریکی مطلق را فراهم می‌سازند.

 

Brickcom-MD-H600Np-360-DN-doorbin-info

بریکام MD-H600Np-360DN

همانگونه که ملاحظه می‌کنید، طراحی استادانه این دوربین باعث شده با یکی از زیباترین دوربین‌های ۳۶۰ درجه بازار روبرو باشیم.

از دیگر مشخصات دوربین پانورامای جدید بریکام می‌توان به تصویربرداری ۳۶۰ درجه با نصب در سقف و ۱۸۰ درجه با نصب روی دیوار، تحمل دماهای منفی ۲۵ تا مثبت ۵۰ درجه و استاندارد حفاظتی IP67 اشاره نمود.

دوربین فیش‌آی MD-H600Np-360DN از همین تاریخ و از طریق نمایندگی‌های رسمی بریکام قابل سفارش است.


مطلب مرتبط: دوربین بولت ۴K داهوا نامزد دریافت عنوان Security & Fire Excellence Award 2015 شد


دیجیاتک | فروش آنلاین کالای الکترونیک و دیجیتال

آسیاشاپ | فروشگاه اینترنتی آسیاشبکه

شرکت Uniview بیش از ۱۵ درصد از درآمد فروش خود را سالیانه در زمینه تحقیق و توسعه در دو بخش مرکزی خود در هانزو و شنزن سرمایه گذاری می کند. عددی که بسیار مورد توجه بوده و از حالت سمبلیک خارج شده و نمود آن در محصولات Uniview منعکس شده است. این میزان در مقایسه با شرکت های رقیب و حتی برندهای معروف مثل سامسونگ با درصد ۷٫۵ و رتبه دوم سال ۲۰۱۵ و سیسکو با ۱۳٫۴ درصد و حتی گوگل با ۱۴٫۹ درصد بسیار قابل توجه خواهد بود. Uniview تمرکزش را بر روی تکنولوژی های نوین قرار داده است که همین موضوع باعث رشد بسیار سریع و خوب Uniview در عرصه جهانی شده است.

شرکت Uniview در صنعت CCTV درواقع از سال ۲۰۱۱ بشکل رسمی وارد عرصه شده است ولی ریشه های اصلی تکنیکی این شرکت به سال تاسیس آن در ۲۰۰۶ بر می گردد. با ریشه هایی قوی IT و تلکام در واقع بطور کامل در سال ۲۰۱۱ به شرکت مستقل تبدیل شد و تمام تمرکز خودرا با استفاده از پشتوانه های تجربی و تکنولوژیکی قبلی بر روی سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه قرار داده است.

 

asiashabakeh

asiashabakeh

Call Now Buttonتماس با ما
×

سلام

جهت ارتباط با کارشناس فروش کافیست بر روی کارشناس مورد نظر خود کلیک کنید.

×