هانوها تکوین HD+ را بر اساس فناوری AHD توسعه داده است

hanwha-techwin-hd-plus-asiashabakeh-ir

هانوها تکوین (سامسونگ تکوین سابق) دارنده رتبه نهم رده‌بندی جهانی ۲۰۱۵, دوربین ها و دی وی آر های ۲ مگاپیکسل ا‌چ دی پلاس را بر اساس فناوری AHD توسعه داده است.

همانگونه که قبلا به اطلاع شما رساندیم، هانوِها دوربین‌های آنالوگ اچ‌دی خود را تحت عنوان HD+ معرفی کرده است. در ابتدا توضیحی در زمینه فناوری استفاده شده در این سری ارائه نشد و برخی تصور می‌کردند که مهندسین هانوها فناوری اختصاصی خود را توسعه داده‌اند، اما به تازگی مشخص شده که این کمپانی از فناوری کمپانی تک‌پوینت یعنی AHD در این سری استفاده نموده و HD+ تنها یک ترفند تبلیغاتی است!

تا این تاریخ، محصولات اچ‌دی‌پلاس تنها در رزولوشن ۲ مگاپیکسل FullHD عرضه شده و دوربین‌های صنعتی (باکس)، دام و بولت را شامل می‌شود.

ایراد عمده‌ای که به این سری وارد است، عدم ارائه مدل‌هایی با WDR واقعی، عدم ارائه مدل PTZ یا اسپیددام و همچنین نمونه‌های دید در شبِ قدرتمند است.

در حالیکه هایک‌ویژن و داهوا حدود دو سال است که محصولات آنالوگ ۱ و ۲ مگاپیکسل خود را در تمامی نسخه‌ها و با پشتیبانی از همه قابلیت‌ها از جمله WDR واقعی، عرضه کرده و در شرف ارائه نسل سوم و دوربین‌های آنالوگ ۳، ۴ و ۵ مگاپیکسلی هستند، چندان نمی‌توان به موفقیت هانوها و سری HD+ دل‌خوش بود. علاوه بر این، اقدام هانوها بسیار دیر صورت گرفته و رقبای تا بن دندان مسلح، بازار را بطور کامل قبضه کرده‌اند!

مطالب مرتبط:

_ داهوا HDCVI Gen 3.0 با قابلیت برداشت و ضبط تصاویر ۴K معرفی شد

_ دوربین های Turbo HD با رزولوشن ۵ مگاپیکسل به بازار عرضه شد

به عقیده کارشناسان ورود هانوها‌تکوین به این عرصه، تاکیدی است بر بقا و پیشرفت فناوری آنالوگ. علاوه بر این، دسته‌ای هرچند کوچک از کاربران که به دنبال خرید برندهای جهانی و باکیفیت هستند و به هر دلیلی تمایل به ادامه کار با هایک‌ویژن و داهوا را ندارند، جذب HD+ و فناوری AHD هانوها خواهند شد.

باید منتظر ماند و نتیجه اقدام دیرهنگام Hanwha در ارائه فناوری آنالوگ اچ‌دی را در عمل ملاحظه کرد.


 

asiashabakeh

asiashabakeh

Call Now Buttonتماس با ما
×

سلام

جهت ارتباط با کارشناس فروش کافیست بر روی کارشناس مورد نظر خود کلیک کنید.

×