راهکار هایک ویژن برای شهر هوشمند

راهکار هایک ویژن برای شهر هوشمند

Hikvision-Safe-City-asiashabakeh-ir

هایک ویژن بزرگ‌ترین تولیدکننده دوربین مداربسته دنیا، راهکار جامع خود را برای سیستم نظارت شهری در نمایشگاه Ifsec 2016 لندن به نمایش گذاشت.راهکار هایک ویژن برای شهر هوشمند

هایک‌ویژن با معرفی سری دوربین‌های ۳۶۰ درجه ۸ و ۱۶ مگاپیکسل Pano Vu, عزم خود را برای گرفتن سهمی بزرگ از سیستم نظارت تصویری شهرهای هوشمند در آینده‌ای نزدیک جزم کرده است.

در بخش سخت‌افزاری سیستم جامع نظارتی هوشمند هایک‌ویژن، دوربین‌های سری پانوویو و دارک‌فایتر (Dark Fighter) نقش اصلی را بازی می‌کنند.

در این سیستم خودروهای امدادی و خدماتی به دوربین تحت‌شبکه پرتابل و نیروهای پلیس به دوربین پوشیدنی (بادی کمرا) و دی وی آر پرتابل مجهز بوده و تمامی نقاط شهر تخت پوشش دوربین‌های نظارتی است. از پلاک خودروها گرفته تا رصد یک آتش‌سوزی کوچک، همه و همه بسرعت به یک یا چند مرکز از پیش تعیین شده، مخابره می‌شوند.راهکار هایک ویژن برای شهر هوشمند


مطلب مرتبط؛ نمایش دوربین مداربسته HDTVI 3.0 توسط HikVision

شرکت Uniview بیش از ۱۵ درصد از درآمد فروش خود را سالیانه در زمینه تحقیق و توسعه در دو بخش مرکزی خود در هانزو و شنزن سرمایه گذاری می کند. عددی که بسیار مورد توجه بوده و از حالت سمبلیک خارج شده و نمود آن در محصولات Uniview منعکس شده است. این میزان در مقایسه با شرکت های رقیب و حتی برندهای معروف مثل سامسونگ با درصد ۷٫۵ و رتبه دوم سال ۲۰۱۵ و سیسکو با ۱۳٫۴ درصد و حتی گوگل با ۱۴٫۹ درصد بسیار قابل توجه خواهد بود. Uniview تمرکزش را بر روی تکنولوژی های نوین قرار داده است که همین موضوع باعث رشد بسیار سریع و خوب Uniview در عرصه جهانی شده است.

شرکت Uniview در صنعت CCTV درواقع از سال ۲۰۱۱ بشکل رسمی وارد عرصه شده است ولی ریشه های اصلی تکنیکی این شرکت به سال تاسیس آن در ۲۰۰۶ بر می گردد. با ریشه هایی قوی IT و تلکام در واقع بطور کامل در سال ۲۰۱۱ به شرکت مستقل تبدیل شد و تمام تمرکز خودرا با استفاده از پشتوانه های تجربی و تکنولوژیکی قبلی بر روی سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه قرار داده است.

پس از گسترش کسب و کار مستقل در بازار جهانی در سال ۲۰۱۳، بر روی موقعیت های جدید تکنولوژیکی برای رشد سریع در عرصه جهانی در سه سال پیش رو متمرکز شده است و شاید بهتر باشد ارزیابی های اصلی را در پایان سال ۲۰۱۶ جمع بندی کنیم. Uniview در بعنوان نقش مهم در بازار صنایع تصویری بزرگ داخلی چین – بزرگترین صنعت CCTV در جهان- در حال حاضرخود را برای رقابت جهانی آماده کرده است.

برای مثال Uniview تنها در چین بالغ بر ۲۶۳ میلیون دلار فروش داخلی داشته است که سیگنالی بسیار واضح برای رقبای جهانی بحساب می آید.

asiashabakeh

asiashabakeh

Call Now Buttonتماس با ما
×

سلام

جهت ارتباط با کارشناس فروش کافیست بر روی کارشناس مورد نظر خود کلیک کنید.

×