آنويف كيو(Onvif Q) با قابلیت شناسایی و نصب سریع دوربین های تحت شبکه عرضه شد

آنويف كيو(Onvif Q) با قابلیت شناسایی و نصب سریع دوربین های تحت شبکه عرضه شد

OnvifQ_asiashabakeh-ir

آنویف، نرم‌افزار جهانی دوربین های آیپی و سیستم‌های نظارتی تحت شبکه، پروفایل Q را با قابلیت شناسایی سریع انواع دوربین‌های تحت شبکه و دستگاه‌های NVR به بازار عرضه کرد. به این ترتیب پروسه نصب و راه‌‌اندازی دوربین‌ها و ذخیره‌سازهای تحت‌شبکه از برندهای مختلف، بیش از پیش ساده و سریع خواهد شد. با ما در دوربین دات اینفو همراه باشید..

نصب و اتصال دوربین‌ها و ذخیره‌سازهای تحت‌شبکه هنگامی که پای چند برند مختلف در میان باشد، کار زمان‌بر و در برخی اوقات پردردسری است، خصوصا اگر با برندهای معتبری روبرو نباشید.

با اینکه آنویف سعی کرده بود تا با عرضه پروفایل‌های مختلف مانند پروفایل S مخصوص دوربین‌ها و پروفایل G مخصوص ان‌وی‌آرها، کار را برای کاربران ساده کند، کماکان ضعف‌ها و کاستی‌هایی احساس می‌شود. مهمترین این کاستی‌ها هم چیزی نیست جز زمان‌بر بودن شناسایی و اتصال دوربین‌ها و ذخیره‌سازها به یکدیگر.

حال پروفایل کیو، آمده تا به معنای واقعی، دوربین‌ها و ذخیره‌سازها با برندهای مختلف را بصورت پلاگ اند پلی به یکدیگر متصل نماید!

از جمله ویژگی‌های این پروفایل، قابلیتی بانام Transport Layer Security یا TLS می‌باشد که امکان هک، دستکاری و جاسوسی را به حداقل می‌رساند. به این ترتیب یکی از بزرگ‌ترین مشکلات پلتفرم‌های قبلی، که ضعف امنیتی بود، برطرف شده است.آنويف كيو(Onvif Q) با قابلیت شناسایی و نصب سریع دوربین های تحت شبکه عرضه شد

پروفایل ONVIF Q از همین تاریخ در دسترس کاربران قرار دارد.آنويف كيو(Onvif Q) با قابلیت شناسایی و نصب سریع دوربین های تحت شبکه عرضه شد


مطلب مرتبط : Onvif چیست؟

asiashabakeh

asiashabakeh

Call Now Buttonتماس با ما
×

سلام

جهت ارتباط با کارشناس فروش کافیست بر روی کارشناس مورد نظر خود کلیک کنید.

×