UNIVIEW IPC742SR9-PZ30-32Gدوربین یونی ویو

UNIVIEW IPC742SR9-PZ30-32G

742SR9-PZ30-32G

  • رزولوشن2MP
  • IP67
  • AWDR
  • H265
  • لنزاپتیکال زوم3-6MM
  • دیددرشب100متر
  • HLC
  • کیفیت تصویر۱۰۸۰*۱۹۲۰
  • ۱/۳CMOS

مطلب مرتبط:

آموزش انتقال تصویر دستگاه های Albatron به کمک DDNS(بدون نیاز به آی پی ثابت)

شرکت Uniview بیش از ۱۵ درصد از درآمد فروش خود را سالیانه در زمینه تحقیق و توسعه در دو بخش مرکزی خود در هانزو و شنزن سرمایه گذاری می کند. عددی که بسیار مورد توجه بوده و از حالت سمبلیک خارج شده و نمود آن در محصولات Uniview منعکس شده است. این میزان در مقایسه با شرکت های رقیب و حتی برندهای معروف مثل سامسونگ با درصد ۷٫۵ و رتبه دوم سال ۲۰۱۵ و سیسکو با ۱۳٫۴ درصد و حتی گوگل با ۱۴٫۹ درصد بسیار قابل توجه خواهد بود. Uniview تمرکزش را بر روی تکنولوژی های نوین قرار داده است که همین موضوع باعث رشد بسیار سریع و خوب Uniview در عرصه جهانی شده است.

شرکت Uniview در صنعت CCTV درواقع از سال ۲۰۱۱ بشکل رسمی وارد عرصه شده است ولی ریشه های اصلی تکنیکی این شرکت به سال تاسیس آن در ۲۰۰۶ بر می گردد. با ریشه هایی قوی IT و تلکام در واقع بطور کامل در سال ۲۰۱۱ به شرکت مستقل تبدیل شد و تمام تمرکز خودرا با استفاده از پشتوانه های تجربی و تکنولوژیکی قبلی بر روی سیستم های نظارت تصویری تحت شبکه قرار داده است.

پس از گسترش کسب و کار مستقل در بازار جهانی در سال ۲۰۱۳، بر روی موقعیت های جدید تکنولوژیکی برای رشد سریع در عرصه جهانی در سه سال پیش رو متمرکز شده است و شاید بهتر باشد ارزیابی های اصلی را در پایان سال ۲۰۱۶ جمع بندی کنیم. Uniview در بعنوان نقش مهم در بازار صنایع تصویری بزرگ داخلی چین – بزرگترین صنعت CCTV در جهان- در حال حاضرخود را برای رقابت جهانی آماده کرده است.

برای مثال Uniview تنها در چین بالغ بر ۲۶۳ میلیون دلار فروش داخلی داشته است که سیگنالی بسیار واضح برای رقبای جهانی بحساب می آید.

تحقیق و توسعه خط مقدم شرکت Uniview
Uniview با سرمایه گذاری ۱۵ درصدی در بخش تحقیق و توسعه، نیمی از نیروهای شرکت را در این بخش به کار گرفته است. در حال حاضر محصولات Uniview بصورت جهانی در بازار هایی از جمله امنیت عمومی، نظارت ترافیکی و  بزرگراه ها، نظارت سیستم های پتروشیمی و ساختمان های هوشمند با آخرین فناوری ها حضور دارند. برنامه مشارکت شرکت Uniview شامل تغییر محصولات و راهکارها بر اساس نیاز مشتری، توسعه سریع نرم افزاری و آموزش های پیش و پس از فروش نیز می باشد که در نوع خودجالب و مترقی است. محصولات Uniview شامل دوربین مداربسته تحت شبکه،Codec های تصویری، NVR ها،storage ها و نرم افزارهای مرتبط می باشد.
asiashabakeh

asiashabakeh

Call Now Buttonتماس با ما
×

سلام

جهت ارتباط با کارشناس فروش کافیست بر روی کارشناس مورد نظر خود کلیک کنید.

×