دوربین داهوا سری IPC-T1A30

دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا مدل IPC-T1A30 یک دوربین بولت است و سنسور CMOS آن تصاویر را با کیفیت 3 مگاپیکسل ارائه می دهد. لنز این دوربین مدار بسته تحت شبکه داهوا ثابت 2.8 میلی متری است که به معنای ثابت بودن فاصله کانونی آن است همانطور که می دانید این فاصله کانونی، لنز را در رده لنز های واید با عمق میدان وسیع در بیشتر بخش های تصویر قرار می دهد. از آنجا که دوربین ها برای تصویر برداری در تاریکی شب نیاز به روشنایی دوم دارند، این دوربین به ال ای دی های روشنایی مجهز شده است و دوربین را قادر می سازد تا در تاریکی مطلق هم تصاویر را تا فاصله 30 متری کاملا روشن و واضح در اختیار داشته باشید. با تاریک شدن هوا این LED ها به طور خودکار روشن می شوند و محیط را برای دریافت بهتر تصاویر روشن می کنند.

همانطور که میدانید کیفیت این تصاویر تا 3 مگاپیگسل است. با این کیفیت می توانید تا 20 فریم در هر ثانیه در اختیار داشته باشید. اما اگر بخواهید این تعداد فریم را بالاتر ببرید، می توانید با کیفیت 2 مگاپیکسلی تا 30 فریم را از هر ثانیه دریافت کنید.

*استاندارد ها و مقاومت بدنه:
این محصول مانند مدل های دیگر دوربین مداربسته تحت شبکه داهوا دارای استاندارد مقاومتی IP67 است، این استاندارد جهانی میزان مقاومت دوربین در برابر ابزار ها و همین طور مایعات را مشخص می کند و بالاتر بودن آن به معنای مقاومت بالاتر آن است. IP67 نشان دهنده ضد آب بودن دوربین و همچنین ضد گرد و غبار بودن آن است. یک ویژگی دیگر در مورد این دوربین اینکه از تغذیه POE نیز برخوردار است. وجود POE به این معنا است که برای تغذیه دوربین نیاز به سیم کشی مجدد ندارید و می توانید از همان کابل برای برق رسانی هم استفاده کنید. بنابراین استفاده کمتر از کابل در هنگام خرید دوربین مداربسته بسیار موثر خواهد بود و باعث کاهش قیمت دوربین مداربسته داهوا خواهد بود.
*دوربین مدار بسته تحت شبکه IP CCTV:
تفاوت اصلی دوربین آی پی با دوربین های AHD و آنالوگ در کیفیت تصویر آن ها است. قدرت تفکیک و کیفیت بالاتر تصاویر که با واحد مگاپیکسل سنجیده می شود. یکی از تفاوت های اصلی این دوربین های مدار بسته با دوربین های مدار بسته آنالوگ در این است که بر خلاف دوربین های مدار بسته آنالوگ که کیفیت تصویر با واحد تی وی لاین سنجیده می شد، در این دوربین های مدار بسته کیفیت تصویر با واحد مگاپیکسل تشخیص داده می شود.

asiashabakeh

asiashabakeh

Call Now Buttonتماس با ما
×

سلام

جهت ارتباط با کارشناس فروش کافیست بر روی کارشناس مورد نظر خود کلیک کنید.

×