رونمایی از لوگو جدید گوگل پلی به مناسبت ده سالگی این نرم افزار

طبق اخبار جدید به‌مناسبت ۱۰ سالگی گوگل پلی، از لوگو جدید این نرم افزار رونمایی شد. رنگ‌های لوگو این نرم افزار اکنون سازگاری بیشتری با دیگر سرویس‌های گوگل دارد.

گوگل به‌مناسبت تولد ۱۰ سالگی فروشگاه آنلاین خود، از لوگو جدید این نرم افزار رونمایی کرده است. شکل کلی لوگو Google Play Store میزبان تغییراتی اندک شده و گوگل در لوگو جدید از جنب‌و‌جوش رنگ‌ها کاسته است. رنگ‌های لوگو جدید پلی استور بیشتر از قبل با رنگ‌هایی سازگاری دارند که گوگل در سرویس‌های دیگرش استفاده می‌کند. گوگل اوایل سال ۲۰۲۲ تغییراتی اندک در رنگ‌های لوگو کروم نیز اعمال کرده بود.

تیان لیم، قائم‌مقام این فروشگاه آنلاین می‌گوید: «ما لوگوی جدیدی رونمایی کرده‌ایم که بهتر از قبل جادوی گوگل را منعکس می‌کند و با برندینگ بسیاری از محصولات پرفایده‌ی ما نظیر Search ،Assistant ،Photos و Gmail سازگاری دارد.»

لوگو جدید پلی استور در حالی رونمایی می‌شود که ۱۰ سال از فعالیت این فروشگاه آنلاین می‌گذرد. گوگل در سال ۲۰۱۲ تصمیم گرفت نام Android Market را به Google Play تغییر دهد.

اخبار مرتبط: حضور دوباره بد افزار جوکر در اپلیکیشن های گوگل پلی 

 

گوگل می‌گوید یک دهه پس از آغاز فعالیت پلی استور، بیش از ۲٫۵ میلیارد نفر در ۱۹۰ کشور دنیا هر ماه از این نرم افزار برای یافتن اپلیکیشن و بازی و محتوای دیجیتالی استفاده می‌کنند. به‌گفته‌ی اهالی مانتین ویو، اکنون بیش از دومیلیون نفر توسعه‌دهنده مشغول همکاری با گوگل هستند.

منبع: زومیت

masoud

masoud

Call Now Buttonتماس با ما
×

سلام

جهت ارتباط با کارشناس فروش کافیست بر روی کارشناس مورد نظر خود کلیک کنید.

×