تاریخچه مختصری از Uniview

شرکت uniview یکی از پیشگامان در موضوع سیستم های نظارت تصویری و همچنین دوربینهای IP میباشد و اولین شرکت معرفی کننده این دوربین ها به بازار چین است و همینطور دوربین uniview دارنده ی رتبه سوم در بحث سیستم های نظارت تصویری در بازار چین است.

تولیدات این شرکت

uniview دارای یکی از کامل ترین خطوط تولیدی نظارت تصویری IP است که از جمله محصولات این شرکت میتوان به دوربینهای IP و دستگاه های NVR تولیدی این شرکت اشاره کرد.

شعار و اهداف این شرکت

امنیت بهتر،‌ دنیای بهتر شعار Uniview است. همچنین تبدیل شدن به بزرگترین تولید کننده در عرصه محصولات نظارت تصویری هدفی است که مدیران این شرکت برای رسیدن به آن در سالهای آینده تلاش و برنامه ریزی خواهند کرد.

بررسی عملکرد Univewi

فعالیت های Uniview در طی سالهای اخیر نشان میدهد مشتری مداری،‌ نوآوری و بهینه سازی محصولات به عنوان فرهنگ این شرکت، باعث روند بسیار رو به رشد و موفق این شرکت شده است.

برند uniview شامل دو سری محصول میشود محصولات حرفه ای و محصولات اقتصادی محصولات حرفه ای این برند برای پروژه های در سطح بزرگ مانند سیستم های نظارت شهری، کارخانجات و غیره مناسب بوده و دوربینهای سری اقتصادی آن به خوبی از پس پروژه های کوچک همچون فروشگاه ها و منازل مسکونی بر خواهند آمد.

به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر دوربینهای تحت شبکه در چین شناخته میشود از رقبای اصلی این برند به هایک ویژن و دآهوا میتوان اشاره کرد.